2017-2018 Döneminde çekmiş oldugumuz Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Ümitler, Büyükler ve Bölgesel Basketbol Maçlarının videoları www.basketbolvideo.com  sitemizde yayınlanmaya başlandı. Videoları seyretmek için anasayfadan "Videolar" butonuna tıklarsanız tüm videolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

2017-2018 Döneminde çekmiş oldugumuz Ankara Basketbol Liği Minikler, Küçükler, Yıldızlar, Gençler, Ümitler, Büyükler ve Bölgesel Basketbol Maçlarının videoları www.basketbolvideo.com  sitemizde yayınlanmaya başlandı.

Videoları seyretmek için anasayfadan "Videolar" butonuna tıkladıgınız zaman açılan sayfadan tüm videolara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Allah nasip ederse Gelecek sezon (2018-2019 Sezonu) çekecegimiz Ankara Basketbol Ligi'nin tüm videolarını www.youtube.com/muhliskoyuncu hesabımızla birlikte artık bu sitemizdende rahatlıkla seyredebileceksiniz.

Maddi imkanlarımın kısıtlı olması nedeniyle Basketbol videolarını yayınladıgım Sunucu (Server)'mun biraz yavaş olması sizleri üzmesin. Bir müddet sonra çok daha hızlı bir sunucuyu devreye sokmak için çalışmalarım ve kaynak arayışım devam ediyor. Sitemizin tüm Basketbol Camiasına hayırlı ve Ugurlu olmasını diliyorum.
                                          

                                                                Muhlis Koyuncu (KoyuncusporTV)