2020-2021 Sezonunda Ankara da düzenlenen Basketbol, Halı Saha Maçları, Veleybol Müsabakaları yada Özel Turnuva Video çekimi için bizi arıyabilirsiniz.

 

 

2020-2021 Sezonu "ABONELER" için Fiyat  Listesi (U14, U16, U18 ):
Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu : 200 TL.
Altındag Spor Salonu, Taha Akgül Spor Salonu,Tunahan Spor Salonu ve Sincan Spor Salonu: 220 TL
Ali Özdemir Spor Salonu, Mektebim Koleji ve Mamak Bld Spor Salonu : 240 TL .


2020-2021 Sezonu "ABONE OLMUYANLAR" için Fiyat Listesi (U14, U16, U18 ):

Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu: 220 TL.
Altındag , Taha Akgül ,Tunahan ve Sincan Spor Salonu: 240 TL
Bunların dışındaki tüm salonların video çekim ücreti : 250 TL dir.

 

2020-2021 Sezonu "U21 ve ABEL" MÜSABAKALARI FİYAT LİSTESİ:
Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu :220 TL
Altındag , Taha Akgül ,Tunahan ve Sincan Spor Salonu : 250 TL.


Çok Önemli NOT :
Rakip Takımın Gelmemesi halinde Müsabakaya gelen Takım 2 Puan Kazanıyor ve Rakibini 20-0 yenmiş sayılıyorsa, Salona gelen görevli hakemler maç yapılmasada ücretlerini tam olarak alıyorlarsa, Bizde bu iş için vaktimizi ayırdıgımız ve salona geldiğimiz için ister maçını çektiren takım, isterse rakip takım gelmesin biz maçını çektiğimiz takımdan  video çekim ücreti olarak "TAM VİDEO ÇEKİM ÜCRETİ" alıyoruz. Bilginize. Saygılarımla.

 

 

2020-2021 Sezonunda Ankara da düzenlenen Basketbol, Halı Saha Maçları, Veleybol Müsabakaları yada Özel Turnuva Video çekimi için bizi arıyabilirsiniz

2020-2021 Sezonu Müsabakası Çekilecek Takımlar Listemiz dolmadan Takımlarınızı kaydettirmek için bizi 05412357339 Numaralı telefonumuzdan arıyabilirsiniz.

Müsabakanızın videosu çekilip bilgisayarda tüm işlemleri yapıldıktan sonra video https://www.youtube.com/muhliskoyuncu adresine  yüklenmektedir.

Videolarınızı isterseniz "Herkese Açık Olarak" yayınlatabilirsiniz. Bu takdirde youtube da herkes videonuzu rahatça seyredebilir.

Yada Sadece "Takım Koçumuz, sporcularımız ve Velilerimiz görsün fakat başkası görmesin" derseniz o zaman sadece size özel (Liste Dışı) link yollarız ve bu linke sahip olmayan hiç kimse sizin müsabaka videonuzu göremez. Bu durumda videonuz sezon bitimine kadar sadece sizin ve sevdiklerinizin hizmetine sunulur.

Bizim maksadımız Ankara Basketboluna katkıda bulunmak, Çocuklarınızın bu günlerini unutulmaz kılmak, kuluplerimizin eline istedikleri gibi kullanabilecekleri (Sporcularının sürekli gelişimini izlemek, maç içindeki hataları görmek,rakiplerinin macını izliyerek gerekli tedbirleri almak gibi) bir data sunmak, aynı zamanda kuluplerimizin ve sporcularımızın reklamını yapmaktır.

4K Video çekimi yaptırmak isterseniz 4K Video Çekim Ücreti için bizimle özel olarak görüşebilirsiniz.

Müsabaka Videolarını çektirmek istiyen velilerimiz veya abone olmak istiyen kuluplerimiz bana This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Mail adresimden ulaşabilirler.

ÖNEMLİ DUYURU:

"Canlı Yayın yada video çekim ücretini maçtan önce MUTLAKA ödemeniz" rica olunur.

 

 

 

 İLETİŞİM: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

TELEFON: 0541-2357339