2019-2020 Sezonunda Ankara da düzenlenen Basketbol, Halı Saha Maçları, Veleybol Müsabakaları yada Özel Turnuvaların Videoları uygun bir ücretle tarafımızdan çekilmekte olup, 2019-2020 Sezonu Video çekimi için bizi arıyabilirsiniz.

.

 

2019-2020 Sezonunda Ankara Basketbol İl Temsilciliğinin düzenlediği Müsabakalar, Halı Saha Maçları, Veleybol Müsabakaları yada Özel Turnuvaların Müsabaka Videoları uygun bir ücretle tarafımızdan çekilmektedir.

2019-2020 Sezonu Video çekim ücretleri ve Müsabakası Çekilecek Takımlar Listemiz dolmadan Takımlarınızı kaydettirmek için bizi 05412357339 Numaralı telefonumuzdan arıyabilirsiniz.

Müsabakanızın videosu çekildikden sonra önce  https://www.youtube.com/user/mkoyuncu06/videos  adresine ve daha sonrada https://basketbolvideo.com/ adresine yüklenmektedir.

Videolarınızı isterseniz "Herkese Açık Olarak" yayınlatabilirsiniz. Bu takdirde youtube da herkes videonuzu rahatça seyredebilir.

Yada Sadece "Takım Koçumuz, sporcularımız ve Velilerimiz görsün fakat başkası görmesin" derseniz o zaman sadece size özel (Liste Dışı) link yollarız ve bu linke sahip olmayan hiç kimse sizin müsabaka videonuzu göremez. Bu durumda videonuz sezon bitimine kadar sadece sizin ve sevdiklerinizin hizmetine sunulur.

Sezon boyunca müsabakalarının tamamını çektiren yani "ABONE" olan kulupler ve Bu sene ben şu şu maçları istiyorum, geriye kalan diger maçları çektirmeyecegim diyen, yani maç seçen, yani "ABONE OLMUYAN" spor kulupleri  için Video Çekim ve Canlı yayın ücretleri ayrıntılı olarak aşagıda yer almaktadır..

Bir müsabaka "Salona gidiş, Müsabaka çekimi, Eve dönüş, videoyu çevirme ve youtube kanalına yüklemek" dahil olmak üzere toplam 10-12 saat vakit almaktadır.

Müsabaka başına aldıgımız çekim ücretine "Müsabakaya Geliş ve Eve Dönüş yol ücreti ve kullanılan elektrik ve internet bedeli dahildir. Bu masraflara 6.500TL ye satın aldıgımız 4K Sony kamera, 3500 TL ye satın aldıgımız Panasonic Kamera ve video çevirmek için yaklaşık 15.000TL vererek kurdugumuz Bilgisayar bu hesaplamaya dahil degildir. Bu masraflar da dahil edildiğinde bir müsabakanın bize Maliyeti enaz 90-100 tl olmaktadır.

Masraflar çıktıkdan sonra  video çekimi için aldıgımız 100TL yada 110 TL den bize herhangi bir kar kalmamaktadır. Bizim maksadımız para kazanmaktan ziyade Ankara Basketboluna katkıda bulunmak, Çocuklarınızın bu günlerini unutulmaz kılmak, kuluplerimizin eline istedikleri gibi kullanabilecekleri (Sporcularının sürekli gelişimini izlemek, maç içindeki hataları görmek,rakiplerinin macını izliyerek gerekli tedbirleri almak gibi) bir data sunmak, aynı zamanda kuluplerimizin ve sporcularımızın reklamını yapmaktır.

TBL, TB2L ve TKBL Müsabaka video ve canlı yayın çekimlerimizi Sony 4K Video Kamera ve Panasonic HC-V750 Video Kameralarla yapıyoruz.

"Canlı Yayın" yurtdışından satın alıp getirdiğimiz en kaliteli Canlı Yayın aletleriyle yapılmaktadır. Full HD Video Çekimi İçin 4K Sony ve Panasonic video kameralar kullanılmaktadır. Videolarınız Full HD olarak çekilip yayınlanmaktadır.

4K Video çekimi yaptırmak isterseniz 4K Video Çekim Ücreti için bizimle özel olarak görüşebilirsiniz.

Müsabaka Videolarını çektirmek istiyen velilerimiz veya abone olmak istiyen kuluplerimiz bize 0541-2357339 numaralı cep telefonumuzdan yada This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Mail adresimden ulaşabilirler. Saygılarımla.

 

ÖNEMLİ DUYURU:

Lütfen Müsabaka video çekim ücretini MAÇ BAŞLAMADAN ÖNCE salonda çekim yapan görevli arkadaşımıza ödeyin. Maçtan sonra başka salondaki bir maça gitmemiz gerektiğinde ücret toplanmasını beklediğimiz zaman diğer müsabakayı çekmeye gidemiyoruz. O nedenle lütfen "video çekim ücretini ya maçtan önce yada en geç ilk yarı arasında ödemeniz" rica olunur.

 

  

 

BASKETBOL MÜSABAKASI VİDEO ÇEKİM ÜCRETLERİ:

2019-2020 Sezonu "ABONELER" İÇİN FİYAT LİSTESİ (MİNİK, YILDIZ VE GENÇLER ):
Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonları: 100 TL.
Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu ve Sincan Spor Salonu: 110 TL
Mektebim Koleji ve Mamak Belediyesi Spor Salonu : 120 TL .

Canlı Yayın Ücreti: 250 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir)

 

2019-2020 Sezonu "ABONE OLMUYANLAR" İÇİN FİYAT LİSTESİ (MİNİK, YILDIZ VE GENÇLER ):
Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonları: 120 TL.
Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu ve Sincan Spor Salonu: 130 TL
Mektebim Koleji ve Mamak Belediyesi Spor Salonu : 140 TL dir.

Canlı Yayın Ücreti: 250 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir 

 

2019-2020 Sezonu U21 ve ABEL MÜSABAKALARI FİYAT LİSTESİ:
Ankara Arena Spor Salonu, MEB Spor Salonu , Altındag Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonu :130 TL
Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu, Sincan Spor Salonu : 140 TL.

Canlı Yayın Ücreti: 250 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir)

 
2019-2020 Sezonu TB2L , TKBL ve ÖZEL TURNUVALARIN MÜSABAKA FİYAT LİSTESİ:

Tüm Salonlar Sadece Video Çekimi (10-90 Dakika Arası) : 200 tl.
Sadece Canlı Yayın (10-90 Dakika Arası): 250 tl
Canlı Yayın ve Video Kayıt Birlikte (20-90 Dakika Arası): 350 tl.
Not: Canlı Yayın süresi 10 dakikadan 90 Dakikaya kadar aynı ücrete (250 TL) tabidir.

 

HALI SAHA FUTBOL MÜSABAKALARI ÇEKİM ÜCRETLERİ:
Halı Saha Futbol Müsabası Video Çekim Ücreti: 150 TL

Halı Saha Futbol Müsabası Canlı Yayın Çekim Ücreti (30-60 Dakika Arası): 250 TL

 

VELEYBOL MÜSABAKALARI ÇEKİM ÜCRETLERİ:
Veleybol Müsabakası Video Çekim Ücreti: 130 TL

Veleybol Müsabakası Canlı Yayın Çekim Ücreti: 250 TL

 

Video Çektiren Tüm Kulup ve Veliler İçin Çok Önemli NOT :
Rakip Takımın Gelmemesi halinde Nasılki Müsabakaya gelen Takım 2 Puan Kazanıyor, Rakibinide 20-0 yenmiş sayılıyorsa, Salona gelen görevli hakemler ücretlerini tam olarak alıyorlarsa, Bizde rakip gelmese bile salona gelmek için  yakıt yaktıgımız, zaman harcadıgımız için çekim ücreti olarak Müsabakasını çektiğimiz takımdan çekim ücreti 100 tl olan maçlardan 50 tl , çekim ücreti 110 TL olan maçlardan 60 TL alıyoruz.

Eger Videosunu çektiğimiz takım kendi sporcuları arasında müsabaka yapacak olur ve bizde bunu videoya çekip yayınlarsak bu durumda o takımdan tam video çekim ücreti alıyoruz. Bilginize.

Saygılarımla.

 

 

 İLETİŞİM: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

TELEFON: 0541-2357339