2018-2019 Sezonu Ankara Basketbol İl Temsilciliğinin düzenlediği Ankaradaki tüm Basketbol müsabakaları uygun bir ücretle tarafımızdan çekilmektedir. Video çekim ücreti ve randevu için lütfen haberimizin devamını okuyun.

 

 Ankara Basketbol İl Temsilciliğinin düzenlediği Ankaradaki tüm Basketbol müsabakaları uygun bir ücretle tarafımızdan çekilmektedir. Müsabakanızın videosu tarafımızdan çekildikden sonra hem www.youtube.com/muhliskoyuncu adresine ve hemde https://basketbolvideo.com/ adresine yüklenmektedir.

Videolarınızı isterseniz "Herkese Açık Olarak" yayınlatabilirsiniz. Bu takdirde herkes videonuzu rahatça seyredebilir.

Yada Sadece  "Takım Koçumuz, sporcularımız ve Velilerimiz görsün fakat başkası görmesin" derseniz o zaman sadece size özel (Liste Dışı) link yollarız ve bu linke sahip olmuyan hiç kimse sizin müsabaka videonuzu göremez. Bu durumda videonuz sezon bitimine kadar sadece sizin hizmetinize sunulur.

Sezon boyunca müsabakalarının tamamını çektiren yani ABONE olan kulupler için MİNİK, YILDIZ, GENÇ Kategorilerinde müsabaka çekim ücreti Ankara Arena 80 tl , MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu,Sincan Spor Salonu, Etimesgut Belediyesi Tunahan Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonu için ise 90 TL dir.

Bu sene ben şu şu maçları istiyorum, geriye kalan diger maçları çektirmiyecegim diyen, yani maç seçen ve ABONE OLMUYAN spor kulupleri ve velilerimiz için Müsabaka çekim ücreti Ankara Arena için 100 TL, MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu , Sincan Spor Salonu, Etimesgut Belediyesi Tunahan Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonları için ise 110 TL dir.

Bir müsabaka "Salona gidiş, Müsabaka çekimi, Eve dönüş, videoyu çevirme ve youtube kanalına yüklemek" dahil olmak üzere toplam 10-12 saat vakit almaktadır.

Müsabaka başına aldıgımız çekim ücretine "Müsabakaya Geliş ve Eve Dönüş yol ücreti olan 30 tl ve kullanılan elektrik ve internet bedeli olan 8 tl dahildir. Bu masraflara 6.500TL ye satın aldıgımız 4K Sony kamera, 3500 TL ye satın aldıgımız Panasonic Kamera ve video çevirmek için 15.000TL vererek kurdugumuz Bilgisayar bu hesaplamaya dahil degildir. Bu masraflar da dahil edildiğinde bir müsabakanın bize Maliyeti enaz 90-100 tl olmaktadır.

Masraflar çıktıkdan sonra  video çekimi için aldıgımız 90TL yada 100 TL den bize herhangi bir kar kalmamaktadır. Bizim maksadımız para kazanmaktan ziyade Ankara Basketboluna katkıda bulunmak, Çocuklarınızın bu günlerini unutulmaz kılmak, kuluplerimizin eline istedikleri gibi kullanabilecekleri (Sporcularının sürekli gelişimini izlemek, maç içindeki hataları görmek,rakiplerinin macını izliyerek gerekli tedbirleri almak gibi) bir data sunmak, aynı zamanda kuluplerimizin ve sporcularımızın reklamını yapmaktır.

Müsabaka Videolarını çektirmek istiyen velilerimiz veya abone olmak istiyen kuluplerimiz bize 0541-2357339 numaralı cep telefonumuzdan yahut This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. Mail adresimizden ulaşabilirler.  Saygılarımla.

 

                                                         Muhlis KOYUNCU  (Telefon: 0541-2357339)
                                                         https://basketbolvideo.com Site Yönetimi

 

 

2018-2019 Sezonu ABONELER İÇİN FİYAT LİSTESİ (MİNİK, YILDIZ VE GENÇLER ):
Ankara Arena : 80 TL
MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu, Sincan Spor Salonu, Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonları: 90 TL.
Canlı Yayın Ücreti: 200 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir)

 

2018-2019 Sezonu ABONE OLMUYANLAR İÇİN FİYAT LİSTESİ (MİNİK, YILDIZ VE GENÇLER ):
Ankara Arena : 100 TL
MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu, Sincan Spor Salonu, Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonları: 110 TL.
Canlı Yayın Ücreti: 220 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir)

 

2018-2019 Sezonu U21 VE ABEL MÜSABAKALARI İÇİN FİYAT LİSTESİ:
Ankara Arena : 110 TL
MEB Spor Salonu, Altındag Spor Salonu, Sincan Spor Salonu, Etimesgut Bld Tunahan Spor Salonu ve Taha Akgül Spor Salonu: 120 TL.
Canlı Yayın Ücreti: 240 TL (Maç Başı Canlı Yayın Çekim Ücretidir)

 

 

 

2018-2019 Sezonu Halı Saha Futbol Müsabakaları Video Çekim Ücreti:

Abone olan Takımlar İçin (1280-720) Çekim Ücreti: 150 TL
Abone olmuyan Takımlar İçin (1280-720) Çekim Ücreti: 170 TL

 

Video Çektiren Kulup ve Veliler İçin Çok Önemli NOT:
Rakip Takımın Gelmemesi halinde Nasılki gelen Takım 2 Puan Kazanıyor, Rakibini 20-0 yenmiş sayılıyorsa, Salona gelen görevli hakemler ücretlerini tam olarak alıyorlarsa Bizde rakip gelmese bile salona gelmek için  yakıt yaktıgımız, zaman harcadıgımız için çekim ücreti olarak 50 tl alıyoruz. Eger Videosunu çektiğimiz takım kendi arasında müsabaka yapacak olur ve biz bunu videoya çekip yayınlarsak bu durumda tam çekim ücreti alıyoruz.